Kluczem do sukcesu naszej firmy jest usatysfakcjonowany klient.

Nasza firma

Dzięki połączeniu dwudziestoletniego doświadczenia firmy rodzinnej z prężnie rozwijającą się młodą firmą nowoczesnych możliwości technicznych udało nam się zbudować przedsiębiorstwo o szerokim wachlarzu usług branży informatycznej dla firm regionu kujawsko – pomorskiego. Przez te lata zrealizowaliśmy wiele projektów, modernizacji sieci komputerowych, serwerowni itp. Teraz dysponujemy jeszcze większymi możliwościami! Posiadamy szerokie zaplecze techniczne, nowoczesny sprzęt elektroniczny, doświadczonych techników, dlatego też możemy zaoferować Państwu ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych.

Zapraszamy do współpracy!

Strategia firmy

Strategia firmy

Chcemy być pierwszym wyborem dla naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych, dbanie o sprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania naszych klientów.

Nasi pracownicy

Nasi pracownicy

Stanowimy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta pozwala nam zaoferować usługi na wysokim poziomie. Nasze atuty to umiejętność dostosowania się do zmian zachodzących na rynku informatycznym i dbałość o każdy detal.

Nasi klienci

Nasi klienci

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się zaproponować rozwiązania najbliższe jego oczekiwaniom i potrzebom. Rzetelnie wywiązujemy się z naszych zobowiązań i kładziemy ogromny nacisk na terminowość dostaw oraz kompetentną obsługę zapytań ofertowych.